28.12.23 на засіданні Навчально-методичної Ради НМЦ ПТО у Сумській області було розглянуто та схвалено результати формувального етапу експерименту регіонального рівня “Формування м’яких навичок майбутніх кваліфікованих робітників в освітньому середовищі ЗП(ПТ)О”.
Дякуємо нашому партнеру за співпрацю у провадженні експериментальної діяльності:
кафедрі професійної і вищої освіти ДЗВО “УМО ” НАПН України (завідувач Сергеєва Л.М.)
Працюємо на результат – підготовку мобільного кваліфікованого робітника!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/12/414354513_1569188343897437_2581684211118149745_n.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/12/414362537_1569188287230776_6172236307422362460_n.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/12/415192192_1569188120564126_4529526778306815491_n.jpg)