Державний професійно-технічний навчальний заклад · Офіційний сайт
Розпочався другий офлайн-модуль #StudBizEU в UNIT.City Київ
21.05.2024
Атмосфера робоча! Дуже приємно зустріти друзів)
Міжнародний проєкт із розвитку молодіжного соціального підприємництва «Fostering Youth Social Entrepreneurship and Practical Career Management Skills in Ukraine, Moldova, Georgia and Armenia through the Innovative Social Student Companies (SSC) Approach» реалізується School of ME у партнерстві з ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Європейського Союзу.