Триває навчальна поїздка до м. Луцьк щодо особливостей організації викладання курсу “Передові системи термомодернізації будівель і споруд”.
Олександр Охріменко майстер виробничого навчання відвідав теоретичні заняття, практичну сесію та долучився до цікавих майстер-класів, екскурсій та обмін досвідом!
Семінар відбувається за сприяння проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutshe Gesellshchaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Дякуємо організаторам за цінний обмін досвідом!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/445220498_1662298324586438_1421240627468095847_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/445175703_1662298401253097_1887512864709167671_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/445782899_1662298397919764_5609294552043274736_n-300x300.jpg)