Олександр Святський, викладач ПТП, у перший день отримав цінні знання.
Своїм досвідом поділилися:
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Робота закладів ПТО в умовах війни. Зелена енергетика, економія ресурсів, європейські стандарти з енергоефективності.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Семінар відбувається за сприяння проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutshe Gesellshchaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Дякуємо організаторам за цінний обмін досвідом!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/447777568_1665868287562775_3847684158951984768_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/447777151_1665868217562782_875376477749108923_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/447777758_1665868280896109_4001292607528597068_n-300x300.jpg)