Гуртожиток

«Гуртожитокнаш дім, мигосподарі в нім» – під таким гаслом проживають мешканці гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійно-технічне  училища будівництва та дизайну», розташованого за адресою: м. Суми, вулиця Охтирська, 31.

Гуртожиток  знаходиться зручно до навчального корпусу, майстерень та їдальні.

Колективом працівників гуртожитку   створені зручні та комфортні умови для проживання вихованців.

Проведений належний ремонт в кімнатах мешканців і приміщеннях загального користування. Кімнати забезпечені необхідними меблями, проживають по 3-4особи.

Діють санітарно-гігієнічні приміщення: душові кімнати, умивальники,  туалети.

На кожному поверсі є кухні, обладнані електроплитами, робочими столами та мийками, є бойлер.

Одним з пріоритетів навчального закладу є можливість безкоштовного забезпечення всіх бажаючих іногородніх учнів житлом.

До послуг мешканців працює бібліотека , яка забезпечена системою internet.

На першому поверсі гуртожитку обладнаний медичний пункт.

Вхід до гуртожитку чітко контролюється черговим вахтером.      В гуртожитку продумана система виховної роботи,організації дозвілля та відпочинку учнів.

Виховною роботою в гуртожитку займаються вихователі Кирноз Тетяна Вікторівна та Вірченко Наталія Миколаївна, які мають вищу педагогічну освіту та 30 і 10 років педагогічної роботи. Вони сприяють створенню в гуртожитку здорового морально-психологічного клімату, організовують проведення засідань учнівської Ради гуртожитку, постійно проводять індивідуальну роботу з учнями, тісно співпрацюють з їх батьками. Особлива увага приділяється учням, які потребують підвищеної педагогічної уваги, дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

Вихователі організовують виховну роботу в гуртожитку, допомагають  учням виробити індивідуальний стиль життя, діяльності та спілкування.

Упродовж навчального року учнівське самоврядування успішно співпрацює з вихователями щодо питань планування, організації та координації виховної роботи.  Проводяться культурно – масові заходи, святкові вечори та години спілкування.

Учні  залучаються до підготовки та організації колективних творчих заходів, які охоплюють всі напрямки виховної роботи: національно-патріотичний, морально-етичний, правовий, превентивний, естетичний, екологічний та трудовий.

Це сприяє вихованню учнівського колективу, формуванню громадянського обов’язку, відповідальності, культури поведінки.

(Для перегляду натисніть на посилання нижче)

КАЛЬКУЛЯЦІЯ

вартості проживання у гуртожитку 1 людиномісця за добу

з опаленням