Наявність гуртожитків

ІНФОРМАЦІЯ ПРО  ГУРТОЖИТОК СТАНОМ НА  2022/2023 Н.Р.

 

Наявність гуртожитку та вільних місць у ньому, розмір плати за проживання

1.     Гуртожиток  розрахований на 173 місця.

2.     Фактично проживає учнів у гуртожитку – 154 здобувача освіти.

3.     У гуртожитку в наявності 45 кімнат для здобувачів освіти.

Фактично задіяні для проживання 45 кімнат.

4.     Рівень благоустрою гуртожитку:

водопровід, каналізація, енергозабезпечення, кухня, душ та умивальник обладнані  гарячим водопостачанням, побутова кімната, кімната гігієни, кімната для прання та сушіння, кімната коменданта та вихователів, ізолятор, медпункт, кімната для самопідготовки, умивальники, туалети,  вестибюль та місце для чергового гуртожитку.

5.    Вихователі: Кирноз Тетяна Вікторівна, педагогічний стаж  – 37 років,   кваліфікаційна категорія – вища;

Вірченко Наталія Миколаївна, педагогічний стаж  – 14 років  кваліфікаційна категорія – перша.

6.  Плата за проживання не знімається.

«Гуртожиток – наш дім, ми – господарі у нім» – під таким гаслом проживають мешканці гуртожитку Державного професійно-технічного навчального закладу «Сумське вище професійно-технічне  училища будівництва та дизайну», розташованого за адресою:  м. Суми, вулиця Охтирська, 31.

Гуртожиток  знаходиться зручно до навчального корпусу, майстерень та їдальні.

Колективом працівників гуртожитку  створені  зручні та комфортні умови для проживання вихованців. Постійно ведуться  роботи щодо покращення побутових умов.

Проведений належний ремонт у кімнатах мешканців і приміщеннях загального користування. Кімнати забезпечені необхідними меблями, у них проживають по 3-4 особи.

Діють санітарно-гігієнічні приміщення: душові кімнати, умивальники, туалети.

На кожному поверсі є кухні, обладнані електроплитами, робочими столами та мийками, є бойлер.

Одним з пріоритетів  закладу професійної (професійно-технічної) освіти є можливість забезпечення всіх бажаючих  здобувачів освіти, що проживають поза межами міста та області, безкоштовним житлом.

До послуг мешканців бібліотека, яка забезпечена системою Internet.

На першому поверсі гуртожитку обладнаний медичний пункт.

Вхід до гуртожитку чітко контролюється черговим вахтером.

У гуртожитку продумана система виховної роботи, організації дозвілля та відпочинку здобувачів освіти.

Виховною роботою в гуртожитку займаються вихователі Кирноз Тетяна Вікторівна, Вірченко Наталія Миколаївна та бібліотекар Кравченко Алла Миколаївна. Вони сприяють створенню здорового морально-психологічного клімату, організовують проведення засідань Ради здобувачів освіти гуртожитку, постійно проводять індивідуальну роботу зі здобувачами освіти, тісно співпрацюють з їх батьками. Особлива увага приділяється здобувачам освіти, які потребують підвищеної педагогічної уваги, дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування.

Педагогічні працівники гуртожитку організовують виховну роботу, допомагають  здобувачам освіти виробити індивідуальний стиль життя, діяльності та спілкування.

Проводяться культурно–масові заходи, святкові вечори та години спілкування.

 

Здобувачі освіти залучаються до підготовки та організації колективних творчих заходів, які охоплюють всі напрямки виховної роботи: національно-патріотичний, морально-етичний, правовий, превентивний, естетичний, екологічний та трудовий.

Це сприяє вихованню у колективу здобувачів освіти почуттів громадянського обов’язку, відповідальності, культури поведінки.

(Для перегляду натисніть на посилання нижче)

КАЛЬКУЛЯЦІЯ

вартості проживання у гуртожитку

1 людиномісця за добу

з опаленням