День Святого Валентина у гуртожитку

День Святого Валентина – свято коханн

Минуще все, любов лиш вічна.
Міліють ріки, душі і слова.    
І лиш вона пронизує сторіччя,

 Перецвітає й знову ожива…

 

День Святого Валентина – одне з найпрекрасніших, найтепліших свят у році. В цей святковий день у гуртожитку  ДПТНЗ «Сумське ВПУ будівництва і дизайну» відбувся вечір відпочинку «Кохання – то найкраще почуття! Воно не має меж, воно безкрає!».

Це хвилююче свято прийшло до нас, в Україну, із Заходу…

Кохання у життя людини, як правило,  приходить несподівано. Звичайний день тоді стає особливим, і звичний світ, у якому ти досі жив, раптом змінюється, наповнюється новими, яскравими барвами. І здається, що…Так ніхто не кохав..

Так ніхто не кохав. Через тисячі літ
  Лиш приходить подібне кохання.     
В день такий розцвітає весна на землі      
І земля убирається зрання…  

Дехто, в цей день, вперше освідчився в коханні та симпатії, а дехто вже в черговий раз привітав свою «другу половинку» найкращими словами, що причаїлись у найпотаємніших глибинах сердець. Адже, саме кохання, любов – джерело творчого натхнення багатьох поколінь. Кохання – одне з найбільш піднесених, шляхетних і прекрасних почуттів, без якого не може існувати людство. Про таке кохання складають легенди, поети пишуть поеми, прозаїки – романи, композитори – опери та пісні.  Дійсно, справжнє кохання здолає всі перешкоди, витримає прощання і розлуку, якими б тривалими вони не були.

Ведучі заходу розповіли присутнім про історію виникнення Дня закоханих, чому цей день носить ім’я Святого Валентина та коли розпочали його святкувати на Україні

Десятки листівок-валентинок, в яких учні висловлювали слова любові та таємні    освідчення в коханні, залишали в скриньці привітань, що діяла протягом двох днів . Після чого всі адресати отримали свої бажані листівки.

Завершився  святковий захід дискотекою, що пройшла на поверсі гуртожитку. Учні танцювали, брали участь у конкурсах і насолоджувалися розповідями про романтичні історії кохання.