УВАГА!!!!! 8 СІЧНЯ – СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО 2019

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

· ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;

· виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;

· попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

· навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;

· отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;

· оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайті  Вінницького РЦОЯО, Дніпропетровського РЦОЯО, Донецького РЦОЯО, Івано-Франківського РЦОЯО, Київського РЦОЯО,  Львівського РЦОЯО, Одеського РЦОЯО, Харківського РЦОЯО, Херсонського РЦОЯО.

(Для перегляду натисніть на посилання нижче)

Особливості пробного ЗНО 2019