3 вересня 2021 року для здобувачів освіти І курсу за професією «Кравець, закрійник» була проведена година психолога “Як я обрала професію” Ларисою БІЛОВОЛ, класним керівником.
Вибір професії — завжди відповідальний крок. Відповідальність перед батьками, перед суспільством, та найголовніше — перед собою. Бо тільки сама людина може побачити, до чого в неї більший хист, до чого відчуває вона покликання. Кожен обирає собі цікаву справу і мріє про успіх.
За допомогою малюнку учні спробували розповісти, як саме вони обирали професію.
Ось що у нас вийшло!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2021/09/зображення_viber_2021-09-03_14-08-47-533-1024x1024.jpg)