Година спілкування «Енергозбереження у побуті»

16 лютого 2022 р. для здобувачів освіти у гуртожитку ДПТНЗ «Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну» з метою привернення уваги до проблем енергозбереження та раціонального використання ресурсів, розширення знань про методи енергозбереження у побуті та альтернативні джерела енергії відбулася година спілкування «Енергозбереження у побуті», організована Тетяною КИРНОЗ та Наталією ВІРЧЕНКО, вихователями гуртожитку, і Аллою КРАВЧЕНКО, бібліотекарем.

Україна має значні природні ресурси та унікальне навколишнє середовище, але водночас є однією з найбільш екологічно забруднених країн регіону та однією з країн світу, де енергія використовується найменш ефективно.

Під час бесіди здобувачі освіти змогли дізнатися про енергоефективність та енергозбереження, економію та раціональне споживання ресурсів, утеплення будинків, відновлювані джерела енергії, а також, як кожний з нас може впливати на стан довкілля в Україні.

Також читачі мали можливість ознайомитися з виставкою інформаційних матеріалів «Збережемо енергію – збережемо природу!», яка популяризує заходи з енергозбереження, використання альтернативних джерел енергії, інформує про паливно-енергетичний комплекс України.

Учасники заходу прийшли до висновку, що знання, отриманні під час підготовки та безпосередньої участі у бесіді є не лише цікавими, а й корисними, адже маленьке зусилля кожного рятує оточуюче середовище, рятує Землю, рятує всіх.