Заняття клубу з розвитку м’яких навичок для здобувачів освіти за темою «Стресостійкість та розумова гнучкість»

🤗В рамках проекту «Teens` Skills-up Club» 15 грудня 2022 року відбулось друге заняття клубу з розвитку м’яких навичок для здобувачів освіти за темою ✅«Стресостійкість та розумова гнучкість».
Заняття було в офлайн форматі, що допомогло краще взаємодіяти, представити себе та свої вподобання, а також обговорити важливість та актуальність теми заняття.
✔️Мета заняття – сформувати уявлення про стресостійкість та розумову гнучкість в учасників клубу, навчитись використовувати техніки розвитку стресостійкості, вміти визначати свої сильні та слабкі сторони, щоб підвищити рівень стресостійкості.
🟢В ході проведення зустрічі, обговорено, що таке стрес, які бувають типи стресу та що таке стресостійкість. З’ясували, які чинники впливають на розвиток стресостійкості, виконуючи інтерактивні вправи. Обговорили важливість таких чинників як: ☑️оптимістичне ставлення та ☑️гнучкість розуму.
‼️Прийшли до висновку, що оптимізм не означає несерйозне ставлення до труднощів. А навпаки: спроможність визначати проблеми та їх вирішувати, зберігаючи позитивне ставлення. Під час проведення заходу учасники ознайомились з інформацією про вільне та фіксоване мислення, виконуючи вправи, об’єднавшись в групи.
Особливо вражаючим та емоційно насиченим було завершення зустрічі – чаювання зі смаколиками, де всі багато спілкувалися та обмінювались побажаннями гарних та веселих прийдешніх свят. З гарним настроєм та добрими намірами діти описали свої відчуття після заняття та заповнили форму зворотнього зв’язку, підтвердивши бажання взяти участь у наступних щомісячних зустрічах.
🥰Тож ми з нетерпінням чекаємо на наступне заняття клубу з розвитку м’яких навичок, що відбудеться в січні👍👍👍