![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t84/1.5/16/1f4cb.png)
Оксана ІЛЛІНА ефективно поділилась досвідом роботи щодо організації діяльності методичного об’єднання за темою: «Застосування квестової технології в роботі методичної комісії».
Оксана Миколаївна розкрила практичні приклади впровадження цього методу та висвітлила переваги важливості використання квестової технології для підвищення ефективності роботи методичних комісій у сучасному освітньому середовищі.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/11/402203375_1544805686335703_1196174990443873540_n.jpg)