Щиро дякуємо за наданий посібник грантодавцям та координаторам проєкту «Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація закладів ПТО в рамках розроблених курсів з енергоефективності», що реалізується Благодійний фонд Людина / Charity fund Human у співпраці з міністерством освіти і науки України за підтримки проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується компанією GIZ Ukraine за дорученням уряду Німеччини.
Відбудуємо нашу країну разом! ![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/12/408318527_1555380025278269_1937439017891292513_n-768x1024.jpg)