Дякуємо GIZ Ukraine, Міжнародна Фундація Розвитку за таку необхідну технічну підтримку закладу! Інтерактивна дошка, мережеве обладнання значно покращать здійснення освітньої діяльності.
Технічна підтримка надана в рамках реалізації проєкту “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час” впроваджується ГО “Міжнародна фундація розвитку”, в рамках проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/12/412906853_1565537010929237_2335651083011655297_n-1024x768.jpg)