Дякуємо GIZ Ukraine, Міжнародна Фундація Розвитку за інтерактивну панель INTBOARD 65” з вмонтованим ПК на мобільній стійці яка вже успішно використовується при проведенні загальноучилищних заходів!
Технічна підтримка надана в рамках реалізації проєкту “Підтримка енергомодернізації підприємств у воєнний час” впроваджується ГО “Міжнародна фундація розвитку”, в рамках проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/12/415261844_1569177610565177_7181822162774617542_n-1024x768.jpg)