Кажуть, хто не знає свого минулого – не вартий майбутнього…
Людина, яка не знає минулого – як перекотиполе, куди вітер подме, туди воно й котиться. Саме тому ми повинні знати історію свого народу, яка полита кров’ю і слізьми…
З нагоди відзначення Дня Соборності України та вшанування пам’яті українських юнаків, які героїчно боронили Україну під Крутами в січні 1918 року, в залі бібліотеки – філії 2 зі здобувачами освіти відбулася зустріч вчителя історії
гімназії №1, військового капелана Миколи Пилиповича КАРПЕНКО.
Микола Пилипович поділився з присутніми пережитим і осмисленим від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, згадав Майдан, друзів-захисників… А також обговорив з підлітками тему російсько-української війни.
Капелан наголосив, що між подіями минулого і подіями, які відбуваються в нашій державі тепер, сміливо можна провести історичну паралель. Минули роки, змінилися покоління, і знову на захист багатовікової національної ідеї піднявся цвіт Нації. І знову на нас чекають випробування, які ми мусимо
витримати, щоб захистити Батьківщину!
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/2/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/422341858_1585547775594827_3904567297109250822_n-1024x654.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/422293210_1585547702261501_3014929898289039127_n-1024x768.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/01/422353856_1585547862261485_7906884519622808101_n-1024x578.jpg)