Завершено навчання за короткостроковою програмою “Опорядження поверхонь декоративними штукатурками” в рамках реалізації проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», який здійснюється ГО “Міжнародна фундація розвитку” за підтримки USAID “Економічна підтримка України”! Навчання здійснюється за кошти Проєкту.
Мета проєкту:
навчання та перепідготовка для дорослих.
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/2705.png)
Даний проєкт націлений на поступове відновлення ринку праці та надання населенню нових професійних можливостей! По завершенню навчання 10 слухачів отримали сертифікат !
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/2/16/1f449_1f3fb.png)
Дякуємо нашим партнерам за підтримку професійної освіти та можливість опанувати необхідні навички!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/02/427661207_1595986894550915_921706063120559469_n-1024x768.jpg)