Відбулася партнерська зустріч колективу закладу з Катериною Борисівною Мірошниченко, координатором проєкту “Енергоефективний освітній заклад. Термомодернізація ЗП (ПТ) О у рамках розроблених курсів з енергоефективності”.
Обговорено підсумки реалізації проєкту 1.0, що реалізувався Благодійний фонд Людина / Charity fund Human у співпраці з Міністерство освіти і науки України за підтримки проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що виконується компанією GIZ Ukraine за дорученням уряду Німеччини та визначено перспективи упровадження.
Щиро дякуємо грантодавцям та всім координаторам проєкту за допомогу та підтримку!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/434277443_1623472335135704_7346313509100978347_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/433119422_1623472505135687_451817199559069397_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/434269637_1623472381802366_8955552220945609790_n-300x300.jpg)