Відбувся круглий стіл “Сучасні тенденції розвитку особистості фахівця в умовах відкритої освіти” за програмою ХV Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2024».
Заклад представила Валерія ДОКТОРОВИЧ, заступник директора з навчально-виробничої роботи, доктор філософії (Ph.D).
Тема виступу: “Практика залучення педагогічних працівників до інноваційної діяльності”.
Дякуємо кафедрі професійної і вищої освіти ЦІПО ДЗВО “Університет менеджменту освіти” НАПН України (Сергеєва Л.М., доктор пед. наук, професор) за організацію та проведення цікавої та прикладної комунікації!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/433897897_1623602618456009_2629320212920895941_n-300x154.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/03/433090695_1623602965122641_4035101009160931518_n-1-300x300.jpg)