Відбувся форум “Енергоефективність у професійній освіті: глобальні виклики, локальні рішення та порядок денний для майбутнього”. Заключний захід проєкту ENEFEDU 2.0 «Енергоефективний навчальний заклад. Термомодернізація закладів професійної освіти в рамках розроблених курсів з енергоефективності. 2.0».
Заклад представив Сергій Сікірніцький, директор з темою виступу “Енергоефективність у професійній освіті: від проєкту 1.0 до 2.0 – досвід та перспективи”, зазначивши візію упровадження короткострокових програм!
Дякуємо організаторам за запрошення та надану підтримку в упровадженні курсів з енергоефективності!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/434293809_1624096461739958_3836267816128620414_n-300x225.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/434335526_1624096418406629_627676906235825260_n-300x228.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/434483034_1624266458389625_1022507716060599410_n-300x225.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/433194168_1624096501739954_8079358673666730722_n-1-300x225.jpg)