Вітаємо з перемогою здобувачів освіти та їх наставників!
Анна ДОВГОПОЛ, Олександра КОСОГОРОВА здобули перемогу в четвертому етапу ХХІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Конкурс відбувся під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» з теми «Смійся, лютий враже! Та не дуже, бо все гине, – Слава не поляже». Під керівництвом класного керівника Косенко Олександри Петрівни та майстра виробничого навчання Лісовенко Тетяни Володимирівни учасниці підготували творчу роботу «На грані» (триптих) у номінації «Література».
Бажаємо вам миру, здоров’я, сміливих прагнень, нових перемог та успіхів у навчанні.
Висловлюємо слова безмежної вдячності нашим педагогам за сумлінну працю і бажаємо творчого натхнення та успіхів у професійній діяльності!
З повагою колектив Сумського ВПУ будівництва і дизайну
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/434556007_1628548651294739_713539636402208692_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/434564551_1628548661294738_8430695623596841549_n-300x300.jpg)