![🏋️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t89/2/16/1f3cb.png)
![⛹️♀️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/2/16/26f9_200d_2640.png)
03.04.2024 року для здобувачів освіти ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» в залі студії персональних треніровок «Мастер жим» була проведена цікава зустріч із срібною призеркою чемпіонату світу в категорії бікіні, чемпіонкою України, заслуженим тренером України Ольгою Назаровою, яку організувала вихователь гуртожитку Наталія ВІРЧЕНКО.
Пані Ольга пояснила, що фізично активні діти – здорові діти. Це є запорукою не лише фізичного, але й психологічного здоров’я: «Ми прагнемо здорового способу життя, щоб мати міцне здоров’я та гарне самопочуття. Одним із видів активного дозвілля є фітнес. Я тренер! Я просто вмію робити інших кращими, допомагати досягнути бажаних форм і при цьому кайфувати від тренувань. Обожнюю те, що я роблю кожного дня».
В ході зустрічі тренер зауважила на тому що, щоб вести здоровий спосіб життя потрібно: правильно харчуватися; ![🍎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f34e.png)
![🫐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/2/16/1fad0.png)
дотримуватись режиму дня; підтримувати здоровий сон; загартовуватись; щоденно виконувати фізичні вправи і т.д.
![🍎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/2/16/1f34e.png)
![🫐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta4/2/16/1fad0.png)
![🥦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/2/16/1f966.png)
«Ми – обираємо активний та здоровий спосіб життя» – такий висновок зробили здобувачі освіти.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435921153_1628456567970614_3199835010619606226_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435578474_1628456504637287_4151498464904518750_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435901860_1628456667970604_3033917960137171071_n-1-300x300.jpg)