Енергоефективність відкриває широкі перспективи для розвитку бізнесу та розширює перелік актуальних освітніх послуг для закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Цікаві зустрічі, обмін кращими практиками, презентації візійних бачень розвитку енергоефективності в Україні було обговорено під час сесійних засідань конференції «ЕНЕРГОМОДЕРНІЗАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ: СУЧАСНІ НАПРЯМИ ВПРОВАДЖЕННЯ ТА КАДРОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ». ![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/2/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/2/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/2/16/1f44d.png)
![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/2/16/1f44d.png)
“Навчання за короткостроковими програмами з енергоефективності збільшує конкурентоздатність випускників, забезпечує швидку перепідготовку слухачів, до складу яких активно долучаються представники підприємств” – про головні аспекти та перспективи організації короткострокового навчання у своєму виступі зазначив Сергій СІКІРНІЦЬКИЙ, директор закладу.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t92/2/16/1f539.png)
у воєнний час», що впроваджується Міжнародна Фундація Розвитку за підтримки проєкту
«Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ Ukraine GmbH за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та співфінансуванням Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/2/16/1f538.png)
підвищення енергоефективності промислових підприємств і впровадження інноваційних методів навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.
Щиро дякуємо організаторам, координаторам та грантодавцям за надану технічну підтримку для організації освітнього процесу в закладі та за можливість відвідати такий змістовний захід проєкту.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435678091_1634426087373662_2621063359936707093_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/436467723_1634426047373666_5354459240133968948_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435400020_1634425990707005_6534679420471282527_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435875387_1634426020707002_1021008591748138476_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/435465279_1634426037373667_4420852375511659828_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/436305749_1634426067373664_2207514455789106289_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/436314388_1634425944040343_8517422712965349026_n-300x300.jpg)