Взяли участь у обласному семінарі «Формування компетентностей кваліфікованого робітника за використання якісного освітнього контенту» (м.Чернівці).
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Цільова аудиторія: заступники директорів з методичної, навчально-методичної роботи, методисти ЗП(ПТ)О.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Із діяльністю закладу, де відбувся захід ознайомив Микола Володимирович Кирилюк, директор Чернівецького вищого комерційного училища Державного торговельно-економічного університету.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
![👍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f44d_1f3fb.png)
Дякуємо шановній Ларисі Миколаївні Сергеєвій, доктору пед.наук, проф., завідуючій кафедри професійної і вищої освіти ДЗВО “УМО” НАПН України за підтримку професійної освіти в напрямі проведення прикладних експериментальних досліджень, Світлані Миколаївні Микитюк директору НМЦ ПТО у Чернівецькій області за запрошення та організацію цікавої комунікації щодо упровадження інноваційної складової в освітній процес ЗП(ПТ)О.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/440313155_1641731963309741_3117457214818657565_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/440327663_1641731993309738_7733873193650061620_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/04/440108645_1641731879976416_2197667787928885865_n-300x225.jpg)