Сьогодні наші здобувачі освіти долучилися до оновлення червоно-чорної вишиванки на бруківці вулиці Соборної.
Вишиванка – символ нашої культури, який тримається в тренді протягом багатьох років. ![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Цікаво, що саме в Сумах у 2015 році зафіксували рекорд України в категорії «Найдовший орнамент вишиванки, намальований на тротуарній плитці». Довжина «полотна» на головній вулиці обласного центру становить 473 м 80 см.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/436227661_1653893235426947_5057788869885775920_n-300x300.jpg)