Семінар відбувається за сприяння проєкту”Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutshe Gesellshchaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням урядів Німеччини та Щвейцарії!
Відбулася екскурсія на завод де виготовляються віконні і дверні конструкції.
![🪟](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t86/1/16/1fa9f.png)
![🚪](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tee/1/16/1f6aa.png)
Дякуємо організаторам за надану можливість побачити всі технологічні процеси створення вікон ![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
![👏🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/444213667_1658034391679498_3471341329266083560_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/444225949_1658034401679497_7442064956588781196_n-300x300.jpg)