У межах проєкту «Розвиток трудового потенціалу для України», що впроваджується громадською організацією (ГО) «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» відбулася Конференція «Розвиток трудового потенціалу: нові можливості та здобутки».
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Проєкт USAID «Економічна підтримка України».
ГО «Міжнародна фундація розвитку».
![👍🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1/16/1f44d_1f3fb.png)
«Професійно-технічна освіта: як проєкт вплинув на можливості її розвитку»
Модераторка: Наталя Рибак, проєктна менеджерка, ГО «Міжнародна фундація розвитку»
Учасники:
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Директор закладу Сергій Сікірніцький взяв участь в обговоренні важливих питань щодо розвитку трудового потенціалу в рамках впровадження короткострокових програм з метою перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників установ підприємств організацій, ознайомивши присутніх з тим як проєкт вплинув на розвиток та можливості закладу.
Дякуємо організаторам, грантодавцям за запрошення та можливість реалізовувати цілі проєкту в закладі щодо розвитку професійної освіти України.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/449181588_1680949622721308_6929916722183499325_n-300x224.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/07/449344455_1680843589398578_759644635680200353_n-300x225.jpg)