У безмежному просторі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу з’явилася толерантність. У 1995р. на Генеральній конференції ЮНЕСКО її учасники проголосили 16 листопада Міжнародним днем толерантності й прийняли «Декларацію принципів толерантності».
Толерантність – це сприйняття інших такими якими вони є, прийняття та повага чужого вибору, особливостей та думок. Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами.
У світі поширюється рух за толерантність, бо вона є необхідною умовою миру і демократії. Лише толерантні і доброзичливі люди можуть побудувати
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1.5/16/1f30d.png)
демократичну, процвітаючу державу.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1.5/16/1f60a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc1/1.5/16/1fac2.png)
дискусію. Здобувачі освіти дійшли висновку, що толерантність не є поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Люди за своєю природою різні, проте рівні у правах, тому толерантність вимагає справедливості та неупередженості від законодавства,
надання кожній людині рівних можливостей для розвитку незалежно від статі, раси, віросповідань чи вподобань.
Під час заходу створили емблему – дерево толерантності.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t10/1.5/16/1f917.png)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/11/401807007_1544892939660311_8085745077771405212_n-757x1024.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2023/11/401766479_1544893046326967_7186818073917319493_n-1024x767.jpg)