16 травня у м. Суми відбувся обласний фестиваль «МАНівська родина». Зустріч найкращих, найталановитіших юних дослідників. Слухачів Сумського територіального відділення Малої академії наук України з перемогами в наукових змаганнях привітали гості з Сумської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки та ректори вищих закладів освіти міста Суми.
Цікава програма заходу була пізнавальною для всіх учасників. Юні дослідники мали можливість відвідати 6 тематичних локацій, під час яких вони відвідали історичну рицарську реконструкцію, живий куточок, постерну презентацію найкращих проєктів, спробували свої сили у дискусійному клубі тощо.
![🏆](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tbe/1/16/1f3c6.png)
![🥈](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f948.png)
Вітаємо і бажаємо нових творчих успіхів та здобутків!
Велика вдячність ОЦПО та РТМ, Малій академії наук за підтримку та допомогу, за неймовірне свято для юних науковців і можливість відчувати себе частиною великої МАНівської родини!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/443818282_1657159628433641_6155901716083767450_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/441194917_1657159635100307_1025079844165298167_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/443820690_1657159721766965_7864525918931443347_n-300x200.jpg)