Майстер виробничого навчання Олександр Охріменко відвідав практичні майстер-класи та поглибив свої знання з передових систем термомодернізації будівель і споруд.
Семінар відбувається за сприяння проєкту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”, що впроваджується в Україні компанією “Deutshe Gesellshchaft für internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH” за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії.
Дякуємо організаторам за корисний день та можливість обміну досвідом!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/444945355_1662969954519275_9013251049254364253_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/444492720_1662969927852611_5925271740634783613_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/441536321_1662969911185946_289725659319398904_n-300x300.jpg)