Міністерством молоді та спорту України спільно з Радою з молодіжних питань при Президентові України розроблено серію воркшопів «Молодь 2035».
14 червня 2024 року проведено першу дискусійну майстерню за участі молодих соціальних підприємців та представників організацій, які працюють з молоддю.
Мета проведення воркшопів – аналіз справ у різних сферах молодіжної політики та напрацювання проекту Концепції Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2026-2030 роки.
Дуже почесно представляти заклад та долучитися до активностей, що спрямовані на покращення умов життя молодих людей у країні!
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/448342455_3788682151407518_4777242522463740158_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/426468983_3788682324740834_4688416426315088387_n-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/448509676_3788682384740828_3686481897577063002_n-1-300x300.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/06/448305104_3788690994739967_2352470345074534175_n-300x300.jpg)