Атракція в професіях кравець, закрійник. ![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
![✨](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)
(Сумський обласний художній музей ім. Н. Онацького)
Знайомство з історичними костюмами, техніками оздоблень виробів вишиванки, традиційні і весільні рушники, колекцію писанок, оберегів і безліч рукотворних виробів вивчали здобувачі освіти 31 групи разом з викладачкою Оксаною ІЛЛІНОЮ та кервницею групи Анною РУБАХОЮ у Сумському обласному художньому музеї ім. Н. Онацького.
Вишивка «білим по білому» на Сумщині, здавна вона була символом чистоти, гармонії і порядку – унікальна і знакова. Вона має всі шанси поповнити список нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.
Червоною ниткою виражено як глибоко вивчені мотиви, специфіка вишивки кольорів, відтворені в матеріалах, що виготовлялися в нашому регіоні, які складають уяву про український національний костюм. Тут продемонстровано високий мистецький рівень, емоційну насиченість. Де яскраво відображено світогляд, естетичні уподобання, саму психологію українського народу.
Представлені народні вироби і вбрання минулого – краса і натхнення для майбутніх швейних виробів.
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/442377579_1649956882487249_5114432663125304144_n-1-300x135.jpg)
![](http://vpu6.sumy.ua/wp-content/uploads/2024/05/441933542_1649956859153918_3409233552807426350_n-300x135.jpg)