Профілактика та протидія поширенню коронавірусу

У рамках всеукраїнської кампанії щодо профілактики та протидії поширенню коронавірусної інфекції у ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну» було проведено просвітницькі та роз’яснювальні бесіди зі здбувачами освіти та працівниками закладу професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час проведення  заходів  використано інформаційні матеріали  Міністерства охорони здоров’я України та Всесвітньої організації охорони здоров’я. Присутні були поінформовані про особливості нового вірусу, шляхи його поширення, ризики та профілактичні заходи. Також було наголошено, що  у випадку погіршення самопочуття потрібно терміново звертатись до лікаря або відразу до інфекційної  лікарні обласного центру.  Інформаційні заходи розраховані на ланцюгову реакцію: педагоги та здобувачі освіти будуть поширювати отримані знання у батьківських чатах та соціальних мережах.

Педагогічний колектив та інші працівники закладу професійної (професійно-технічної) освіти провакциновані 100%. Придбані необхідні засоби дезинфекції та засоби індивідуального захисту у повному обсязі. Суворо дотримується алгоритм роботи закладу професійної (професійно-технічної) освіти в умовах пандемії.