ЗНО 2019

(Для перегляду натисніть на посилання нижче)

Реєстрація для участі в ЗНО-2019

Наказ про ЗНО-2019

Календарний план-2019

Календар ЗНО-2019

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ НА ПРОБНЕ ЗНО У 2019 РОЦІ

Презентація для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з ЗНО

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО 2019

УВАГА!!!!!

8 СІЧНЯ – СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО 2019

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна з 8 до 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета: 16 березня – з української мови і літератури, а 23 березня – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

Учасники пробного зовнішнього незалежного оцінювання мають можливість:

  • ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • виконати пробний тест, що відповідає вимогам програм ЗНО, характеристиці і структурі сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • навчитись ефективно розподіляти час на виконання тесту;
  • отримати правильні відповіді та дізнатися результат тестування;
  • оцінити рівень готовності до проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою. Вартість тестування визначає регіональний центр оцінювання якості освіти. Докладніше про проходження пробного тестування, у тому числі про вартість, можна дізнатися на сайті  Вінницького РЦОЯОДніпропетровського РЦОЯОДонецького РЦОЯОІвано-Франківського РЦОЯОКиївського РЦОЯО Львівського РЦОЯООдеського РЦОЯОХарківського РЦОЯОХерсонського РЦОЯО.

(Для перегляду натисніть на посилання)

ОСОБЛИВОСТІ ПРОБНОГО ЗНО 2019

Навчальне ЗНО – шлях до успіху

Протягом 24.01.-31.01.2019 року учнями випускних груп закладу було пройдено  навчальне ЗНО 2019 на базі СумДУ  з таких навчальних предметів: українська мова і література, математика, історія України, яке було організоване з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита. Під час виконання робіт учні відчули ту атмосферу, яка панує під час основної сесії ЗНО, та змогли перевірити свої знання з предметів.

 

5 лютого 2019 року стартує реєстрація на ЗНО